Našim cieľom je vychádzať v ústrety požiadavkám všetkých zákazníkov a v reálnom čase riešit ich problémy s informačnou technikou a službami. Našou prvoradou vizitkou je spokojnosť zákazníkov. Ponúkame kompletné služby v oblasti informačných technológií,za pomoci ktorých pomáhame klientom zvyšovať ich efektivitu a konkurencieschopnosť v dnešnom zrýchlenom prostredí plnom nových technológií.
Ponúkame poradenstvo v oblasti IT, návrh, realizáciu, budovanie a správu počítačových sietí. Z oblasti bezpečnosti sme vám schopní ponúknuť kvalitné analógové a IP kamerové systémy, alarmy, hlásiče požiarov.

Nezáleží na tom, či ste súkromná osoba, malá, stredná alebo veľká firma, navrhneme Vám vždy optimálne riešenie. Svojim zákazníkom poskytujeme široké portfólio servisu, ktoré spojíme do jedného komplexného riešenia pre danú spoločnosť. Preto sa nemusia obracať na viacerých partnerov, ale len na jedného, ktorý im zabezpečí celú IT prevádzku na mieru.

 

Spoločnosť MUNUS s.r.o. bola založená dňa 12.12.2009, je registrovaná v Obchodnom registri na Okresnom súde v Trenčíne, Odd: Sro, vložka č.22379/R.