Či už sa jedná o Váš domov alebo Vašu spoločnost, je vždy dobré vediet že je všetko v bezpečí. Je nemožné strážit svoj majetok 24 hodín denne ale vdaka zabezpečovacím systémom môžte ochránit to čo je pre Vás dôležité bez toho aby ste museli využívat služby bezpečnostných spoločností. Naša firma pokrýva všetky aspekty alarmov a bezpečnostných systémov vrátane poplašných zariadeniam proti vlámaniu, riadenia prístupu, požiarnu signalizáciu a mnoho daľších.
 
 
    
 
 
 
Dokážeme bezpečne ochrániť Váš domov, Vašu spoločnosť vrátane kancelárií a priemyselných celkov. Ponúkame širokú škálu alarmov a detekčních jednotiek, navrhujeme každý bezpečnostný systém tak, aby zodpovedal potrebám našich zákazníkov, aby sa zabezpečilo , že dostanete tie najlepšie bezpečnostné systémy pre ochranu Vášho majetku.
Naše zabezpečovacie systémy Vám zabezpečia sledovanie Vášho majetku 24 hodín denne.
 

Kamerové systémi sú viditeľným odstrašujúcim prostriedkom pre votrelcov. Moderné technológie v kamerových systémoch umožnujú integrovať kamery s vaším počítačom, televízorom, smartfónom či tabletom. Výber kamerového systému závysí na tom čo chcete sledovať (napríklad Váš domo alebo vašu kanceláriu), ako chcete sledovať (čierno-bielo, farebne, vo vysokom rozlíšení HD), a ako chcete prenos príjmať (cez Váš televízny príjmač, cez monitor, alebo nahrávanie cez digitálny video rekordér DVR)
 

Bezdrôtové kamerové systémi:
Pri bezdrôtových kamerových systémoch sa nemusíte strachovat o inštaláciu káblov - všetko čo potrebujete je zdroj energie. Použitím najnovšej digitálnej technológie niektoré bezdrôtové kamerové systémy ponúkajú lepší prenos a dosah až do 200m. Tieto kamerové systémy sú často jednoduchšie na inštaláciu a manipuláciu (môžte ich presunúť z jedného miesta na iné). Nevýhodou môže byt rušenie signálu inými signálmi ako je napríklad sieť Wi-Fi.


IP kamerové systémi (Internet Protocol):
IP kamery pracujú na podobnom princípe ako bežné kamery, ale odosielanie a príjmanie dát sa uskutočnuje cez internet. Tieto kamery ponúkajú ovorený alebo uzavretý prístup k záznamu podľa potreby, zatial čo zaznamenané zábery možno prezerať na diaľku pomocou ľubovolného počítača.
Avšak tieto kamery sú často drahšie ako káblové a bezdrôtové kamery.